publikováno 24.08.2011 (aktualizováno 14.03.2012)

V prvním kole debakl

FK Teplice-FK Junior Děčín 12:1 (5:1)

branka:Sluťák

1.pol.  V 5.min šel Junior do vedení brankou Sluťáka z přímého kopu.Domácí, však z rozehry ihned vyrovnali a během pěti přidali další dvě branky.

V posledních 10 minutách padli z kopaček další dvě branky a bylo to rázem 5:1.Průběžný výsledek ovšem neodpovídal dění na hřišti.Junior se snažil hrát kombinačně a nepouštěl domácí do trvalého tlaku.

2.pol. Do druhého poločasu poslaly Teplice na hřiště šest nových hráčů a bylo to znát.Junioru postupem času docházely síly a Teplice měly až do konce utkání herní i střeleckou převahu.

Hodnocení trenérů FK Junior: první poločas jsem odehráli aktivně a kluci hrající v poli zaslouší pochvalu.Špatný den si vybral brankář Koliha, který snad nechytl ani jednu střelu.Druhý poločas již byl plně v režii Teplic.

Nezbývá nám nic jiného, než se z debaklu oklepat a připravit se na Meteor.